Koltuk Yıkama
İstanbul koltuk yıkama, koltuk ve bazı ev eşyalarınızı yerinde yıkama konforunu sunuyor. Artık eşyalarınızı yıkama firmalarına verip eşyasız kalma sorununuz yok. Profesyonel ekipmanlarla evinize gelerek yıkama hizmeti veriyoruz. Evde yıkama sistemine uygun makineler ve yıkama solüsyonları ile hizmet veriyoruz. Bizim sistemimizde 1 koltuk takımı 1 saat gibi bir sürede temizleniyor. Kuruma süreleri mevsim şartlarına göre değişkenlik gösteriyor. Yaz sıcaklıklarında 3-4 saat içinde kuruyan koltuklar kış aylarında 6-8 saat arasında kuruyor. Bunu göz önünde bulundurarak yıkama yaptırmanız uygun olacaktır. Müşterilerimize koltuk yıkama randevularını en geç 1 gün öncede almaları konusunda telkinde bulunuyoruz. Bu sayede dilediğiniz saate randevu alabiliyorsunuz ve koltuğunuzun hangi saatte yıkanıp hangi saatte kuruyacağını da önceden öğrenmiş oluyorsunuz.

Koltuklarınızı temizletmek istediğinizde iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak müşteri temsilcilerimizden gerekli bilgilere ve müsait randevu saatlerine ulaşabilirsiniz.

Koltuk yıkama nasıl yapılır?
Müşterilerimizin en çok sordukları soru; koltuk yıkama nasıl yapılır? Kısaca anlatalım. Koltuklar bolca toz, kir, akar ve mite depolamaya uygun eşyalardır. Her evde mutlaka bulunan ve temizlikleri için çok uğraşılan eşyaların başındadır. İçinde sünger barındırıyor olmalarından dolayı silindiğinde bu sünger çamur haline dönebilmektedir. Bu nedenle koltuğu silmek ile yıkamak arasında büyük temizlik farkları oluşmaktadır. Koltuk silmek yanlış, yıkamak doğru bir temizlik işlemidir.

Şimdi aşamaları anlatalım. 2 personelimiz makineler ve tüm şampuanları ile evinize gelerek koltuk kumaş tespitini yapar. Döşemenin cinsine uygun şampuanı seçerek makineye gerekli karışımları koyarak koltuk yıkama işlemine başlarlar. Koltuğun hassasiyetine uygun bir makine ile fırçalama yaparak kirleri kustururlar. Göz ile yapılan kontrol sonrası kalan lekeler tespit edilerek uygun leke çıkarma ürünleri ile leke çıkarma işlemi uygularlar. Kir ve lekeleri temizlenen koltuğun tüm kumaş yüzeyine su püskürtme ve vakumlama özelliği bulunan bir makine ile yıkama işlemini uygularlar.

Koltuk yıkama ve Bakteri Virüs İlişkisi
İçinde bulunduğumuz dönemde maalesef bir çok bakteri ve virüse maruz kalıyoruz. Ev eşyaları da bakteri ve virüs yuvalamaya oldukça müsaittir. Evdeki koltuk ve yataklarınız virüs barındırabilecek eşyalardandır. Sağlık bakanlığının vermiş olduğu verilere göre deterjanın değdiği yerde bir çok virüs barınamıyor. Korona Virüs ten örnek vermek gerekirse elleri yıkamak en çok tavsiye edilen önerilerin başında geliyor. El sabunu elinizde bulunan tüm bakteri ve virüsü temizliyor. Koltuk ve yatak yıkama hizmetimizle aynı bu şekilde tüm virüsleri eşyalarınızdan uzak tutabilirsiniz.
Yaygın virüs ve bakterilerle başa çıkmaya çalıştığımız bu dönemde sık sık koltuk, yatak, araba ve halılarınızı yıkatmanızı öneriyoruz.

Araç Koltuğu Yıkama
Detaylı oto kuaför hizmetimiz araçlarınız için nefes oluyor. İstanbul’un kirli havası araba koltuklarını çok çabuk kirletir. Bir çok faktör araba koltuklarının kirlenmesine neden olabilir. Özellikle çocuklu ailelerin araç koltukları daha çabuk kirlenip lekelenir. Araba koltuklarının temizlik hizmetini firmamızdan alabilirsiniz. Eviniz ya da iş yerinizin önünde sadece bir elektrik prizi sağlamanız durumunda araç koltuk yıkama hizmeti alabilirsiniz. Sektörün önde gelen ve en bilinen oto kuaför firmalarının şişirilmiş fiyatlarına inat en uygun fiyatlarla araçlarınızı detaylı olarak temizliyoruz. Tavan, Taban, bagaj ve tüm kumaş yüzeyi kusursuz hale getiriyoruz.

Koltuk Yıkama Fiyatları
Koltuk yıkama fiyatları koltukların döşeme iplik kalitelerine, büyüklüklerine ve minderlerinin sayılarına göre farklılık göstermektedir. Koltuk takımlarının yıkama fiyatları 100₺ den başlamaktadır. En özel koltukların yıkama fiyatı 200₺ olarak fiyatlandırılmaktadır. Koltuklarda kullanılan şampuanlar kumaş cinsine göre değişmektedir. Özellikli kumaşların yıkama solüsyonları da farklıdır. Bu da fiyat değişikliğine sebep olmaktadır. Biz en özel yıkama şampuanları ile hizmet veren nadir firmalardan biriyiz. Yıkama yaptığımız ürünler koltuklarınızın rengine, kumaşına, şekline asla zarar vermemektedir. Fiyat/Performans olarak Türkiye genelinde en ekonomik fiyatlarla hizmet almak için bizi arayabilirsiniz.

Buharlı koltuk yıkama
Buharlı koltuk yıkama işlemini tüm kumaş cinslerine uygulayabiliyoruz. Özellikle bakteri hassasiyeti yaşayan müşterilerimiz için uyguladığımız buharlı temizlik işlemi hizmetini bizden alabilirsiniz. Bu sistemde su yerine 170° buhar kullanılarak temizlik sağlanmaktadır. Koltuklarınıza hiç bir kimyasal madde bulaştırmadan temizlenmesini sağlayan özel bir sistemdir. En sağlıklı koltuk yıkama, buharla yapılan yıkama dır. Koltuklarınızı yıkatmaya karar verdiğinizde temsilcilerimizi arayarak hangi yıkama sisteminin size uygun olduğunu öğrenebilirsiniz.

Yatak Yıkama
Evlerimizin en temiz olması gereken eşyası şüphesiz ki üzerinde en çok zaman harcadığımız yataklarımız dır. Toplum olarak yatak temizliğine yeterinde hassasiyet göstermiyoruz. Yatakları süpürmek, nevresimleri ara ara değiştirmek yeterli değildir. Belli zamanlarda yatakları işini düzgün yapan firmalara temizletmek gerekmektedir. İnsan derisi döküntü yapar. Özellikle uyurken yatağa sürtünmeden dolayı bu döküntü fazlalaşır. Deri döküntüleri yatak bakterilerinin üremesini ve çoğalmasını sağlar. Yataklar bu nedenle bakteri ve akar yuvası haline gelir. Yatağı süpürmek ya da silmek bu bakterileri temizleme yöntemi değildir. Mite – Akar temizliği Profesyonel makine ve şampuanlarla yapılabilir. Yatak yıkama ürünlerimizle eşyalarınıza hak ettikleri özel temizliği sunuyoruz. Yataklarla ilgili her türlü sorununuz da müşteri temsilcilerimiz sizlere destek verebilmek adına çağrılarınızı beklemektedir.

Koltuk Yıkama Makinesi
Koltuk yıkama işlemi uygularken çok iyi bir koltuk yıkama makinesi ne sahip olmalısınız. İstanbul koltuk yıkama firmamız geniş bir koltuk yıkama makinesi havuzuna sahiptir. Buharlı koltuk yıkama makinesi, püskürtme emme sistemi ile çalışan koltuk yıkama makinesi ve kuru köpük koltuk yıkama makinesi ile 3 farklı sistemle koltuk yıkama hizmeti veriyoruz. 3 emiş motoru ve 1 su motoru bulunan makineler ile kabul geren tüm şekillerde koltuklarınızı temizliyoruz.

Koltuk Yıkama İstanbul
Koltuk yıkama İstanbul hizmetimiz ile, Bahçelievler’den Beylikdüzü’ne, Leventten Ümraniye’ye, Alibeyköy’den Tuzla’ya kadar İstanbul’un tüm ilçelerine herhangi bir fiyat farkı olmadan koltuklarınızı yıkatabilirsiniz. İstanbul’un en eski ve tecrübeli firması ile çalışmanın ayrıcalığını yaşayın. Müşteri memnuniyetini garanti ederek sunmuş olduğumuz hizmetimiz ile koltuklarınızı aldığınız günkü haline geri getiriyoruz. İstanbul şubemiz koltuk yıkama Bahçelievler, koltuk yıkama Beylikdüzü hizmetleri vermektedir. Levent koltuk yıkama, koltuk yıkama Ümraniye servislerimiz de haftanın 7 günü çalışmaktadır. Koltuk yıkama Alibeyköy şubemizde her stil koltuk yıkama için hizmet verilmektedir.

Koltuk Yıkama Yaptıranlar
Koltuk yıkama yaptıranlar bu işlemin ne kadar önemli olduğunun farkındadırlar. Evde yapılan temizliklerin koltukları temizlemediğinin farkına varırlar. Derinlemesine yapılan gerçek temizlikte koltukların renklerinin nasıl açtığını, koltuktan ne kadar fazla kir çıktığını gözleri ile görürler. Koltuk yıkama yaptıranlar koltuk yıkama işleminin değerini daha iyi anlarlar.

10 yıl önce koltuk yıkama hakkında kimsenin hiç bir bilgisi yoktu. Koltuk yıkama yaptıran nadir müşterilerimizin komşularına, eşlerine ve dostlarına ve komşularına tavsiyeleri ile sektör bu günkü durumuna ulaştı.

ŞİMDİ RANDEVU AL